Klient zgłosił się do nas z chęcią wykonania dekorów na elewację domu jednorodzinnego. Dekory  miały obejmować wstawki i dodatki w wybranych miejscach na każdej ze ścian budynku. Klientowi zależało na tym, aby elewacja wyróżniała się wizualnie, a dodatki przykuwały wzrok białej elewacji domu. Klient wybrał z szerokiej gamy wyrobów Tiserec, dwa produkty, które chciał ze sobą połączyć i wkomponować w bryłę domu. Wybór padł na powłokę ryfli – drukowaną oraz powłokę fototynku o strukturze betonu. Nasze studio przygotowało produkt zgodnie z zaleceniami Klienta (dobrano odpowiednią kolorystykę i strukturę betonu oraz odcień ryfli). Po akceptacji, przystąpiono do realizacji zamówienia.  Przygotowane   zamówienie jest od razu gotowe do aplikacji.  Sam proces należy do bardzo prostych. Można go wykonać na dwa sposoby: wkleić powłoki w miejsca przygotowane lub najpierw kleić ryfle lub fototynki a później wykańczać np. inną strukturą (baranek, farba elewacyjna).  Produkty Tiserec formatować można do żądanego wymiaru zwykłym nożykiem. Docinane nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Klejenie, również odbywa się szybko i łatwo. Tu też mamy do wyboru dwie metody: kleimy z wykorzystaniem kleju w pianie lub za pomocą kleju akrylowego KA2020  nakładanego na całą powierzchnię (podobnie jak kleimy tapety) z wykorzystaniem pacy zębatej o zębach max 3mm.  

Produkty możemy wykorzystać na każdej równej – wyprowadzonej powierzchni (tak jak pod tynk strukturalny). Możemy je stosować na ocieplenie styropianowe, z wełny mineralnej lub każdą inną, spójną i przyczepną powierzchnię. Są to systemy lekkie paroprzepuszczalne i odporne na warunki atmosferyczne. 

Powłoki Tiserec są łatwe w utrzymaniu w czystości. Posiadają zabezpieczającą warstwę ceramiczną, która chroni przed uszkodzeniem oraz daje możliwość usuwania zabrudzeń. Fototynki jak i Ryfle czy inne produkty Tiserec.  Można zmywać dostępnymi płynami bez chlorków czy substancji żrących. Idealnie nadają się płyny do mycia naczyń i myjka ciśnieniowa. Szczegóły w kartach technologicznych dostępnych na stronach produktów.  

Dzięki produktom Tiserec możemy łatwo i szybko nadać wyjątkowy charakter swojemu domkowi. 

W tym projekcie zastosowano wstawki optycznie powiększające wybrane elementy